IntegralSoft Windchill Araçları

IntegralSoft Windchill Araçları paketinde bulunan farklı uygulamalar, PTC Windchill kullanan tasarım ve mühendislik ekiplerinin çalışmalarını kolaylaştırarak, en yaygın işlevlerinden bazılarını genişletir ve günlük işlerini basitleştirir.

IntegralSoft Windchill Araçları paketinde bulunan uygulamalar şunlardır:

Representation Cleaner (Temsil Temizleyici): Diğerlerinin yanı sıra tarih, ad ve yakın zamanda yapılmamış yinelemeler gibi bazı kriterlere göre temsilleri ortadan kaldırmanıza olanak tanır.

Vault Cleaner (Veri Temizleme): Windchill veri sisteminde referans olmadan dosyaları silmenizi ve / veya taşımanızı sağlar.

Bulk Creation Tools (Nesne Oluşturma Araçları): Yönetici kullanıcıların bir Excel dosyası kullanarak çok sayıda Windchill nesnesi oluşturmasına olanak tanır.

Bulk Update Tools (Nesne Güncelleme Araçları): Yönetici kullanıcıların bir Excel dosyası aracılığıyla çok sayıda Windchill nesnesinde değişiklik ve güncelleme yapmasına olanak tanır.

Promotion Validator (Promosyon Doğrulayıcı): Aynı süreçte promosyon nesnelerinin verilerini doğrulamanıza ve hatalı veri olmadığından emin olmanıza izin verir.

Download Baseline Components (Baseline Bileşenlerini İndirme): Windchill baseline gruplamalar yoluyla nesne temsillerinin, birincil içeriğin ve eklerin dosyalarını indirmenize izin verir.

Advanced Where Used (Gelişmiş Kullanım Kontrolü): Ebeveynin son yineleme olup olmadığına bakılmaksızın, bir öğenin kullanıldığı tüm üst dosyaları göstermenize olanak tanır.

DATASHEET


Representation Cleaner

Eski temsillerinizin periyodik ve gözetimsiz temizliğini gerçekleştirin

Kullanılmayan, disk alanı kaplayan ve Windchill günlük kullanımı için kullanışlı olmayan eski temsiller.

IntegralSoft Windchill Araçları Representation Cleaner uygulaması, tarih, ad, yakın zamanda yapılmamış yinelemeler gibi bazı kriterlere dayalı olarak temsilleri kaldırmayı yönetir.

Bu işlevsellik ayrıca Windchill kullanıcısının her gün, her hafta veya her ay gözetimsiz bir şekilde periyodik temizlik yapmasına izin verir.


Vault Cleaner

Windchill veri sisteminde başvurulmayan dosyaların silinmesini planlayın ve disk alanını boşaltın

Windchill içinde bir belge silindiğinde dosya veri sisteminde kalır ve disk alanı kaplar.

IntegralSoft Windchill Araçları Vault Cleaner

Windchill veri sisteminde artık kullanılmayan dosyaları silmenizi veya taşımanızı sağlar.

Vault Cleaner uygulamasını çalıştırarak, kullanıcı başvurulmayan dosyaları temizlemek için periyodik bir görev planlayabilir ve böylece disk alanını boşaltabilir.


IntegralSoft Windchill Araçları Bulk Creation Tools yöneticilerin bir Excel dosyası kullanarak Windchill içinde çok sayıda öğeyi otomatik olarak oluşturmasına olanak tanır.

Bu şekilde, bu tür unsurları oluşturmak için gereken süreyi önemli ölçüde azaltabiliriz, bunlar:

Nesneler

CAD belgelerine sahip nesnelere bağlantılar

* Kullanıcının yalnızca ara-yüzden bir şablonu indirmesi ve güncelleme için gerekli bilgilerle tamamlaması gerekir.

Bulk Update Tools

Öğeleri bir Excel dosyası aracılığıyla otomatik olarak güncelleyin

IntegralSoft Windchill Araçları Bulk Update Tools Excel dosyaları aracılığıyla otomatik bir şekilde Windchill içindeki öğelerin toplu olarak güncellenmesine izin verir.

Farklı görev türleri mevcuttur:

  • Yeni iterasyonlar oluşturmaya gerek kalmadan öznitelik/parametre güncellemesi.
  • Nesnelerin kimliğinin güncellenmesi (numara, ad veya CAD Adı).
  • Nesnelerin versiyon numarasını güncelleme. Nesnelerin durumunu güncelleme.
  • Nesneleri bağlamlar ve / veya klasörler arasında taşıma.

Promotion Validator Promosyon nesnelerinin verilerini doğrulayın ve hataları azaltın

Bazen gelecekteki hataları önlemek için promosyon nesneleri üzerinde bazı doğrulamalar yapmak gerekir.

IntegralSoft Windchill Araçları Promotion Validator

CAD tasarımcısının aynı promosyon sürecinde promosyon nesnelerinin verilerini doğrulamasına ve hatalı verilere sahip nesnelerin bulunmadığından emin olmasına izin verir.

Doğrulamalardan herhangi birinin başarısız olması durumunda, promosyon durdurulur ve bir sonraki adımın yürütülmesine izin verilmez.


Download Baseline Components

Baseline halinde gruplayarak dosya çıkarmayı kolaylaştırır.

Bazen büyük bir Windchill nesnesinden dosya ayıklamak gerekir.

IntegralSoft Windchill Araçları Download Baseline Components birincil içerik, ekler ve nesne gösterimleri gibi Windchill dosyalarını baseline halinde gruplayarak ayıklamayı kolaylaştırır ve bu görev için harcanan zamanı büyük ölçüde azaltır.

Advanced Where Used

Son iterasyona gerek kalmadan tüm ana üst öğeleri görüntüler

Bazen bir parçanın nerede kullanıldığını bilmek gerekir. Bununla birlikte, Windchill Where Used, yalnızca nesnenin son iterasyonuysa üst öğeleri gösterir.

IntegralSoft Windchill Araçları Advanced Where Used ebeveynin son iterasyon olup olmadığına bakılmaksızın, bir öğenin kullanıldığı tüm ana üst öğeleri tespit etmenizi sağlar.

IntegralSoft Robot

Paketinde bulunan farklı modüller, bu PLM çözümünü kullanan tasarım ve mühendislik ekiplerinin çalışmalarını kolaylaştırarak ve otomatikleştirerek PTC Windchill içine yeni yayıncılar ekler.

IntegralSoft Robot paketine dahil olan modüller aşağıda açıklanmıştır:

Creo Worker + Macros: Diğer işlevlerin yanı sıra çizim çevirileri, büyük dosya işleme gibi sıkıcı işlemleri standartlaştırır ve otomatikleştirir.

Office Worker + Macros: Microsoft Office belgelerini PDF formatına dönüştürmenize olanak tanır.

CATIA Worker: CATIA 3D modellerini nötr formata dönüştürmenize olanak tanır.

Arbortext Worker: Arbortext belgelerini PDF formatına dönüştürmenizi sağlar.

AutoCAD Worker: AutoCAD belgelerini PDF formatına dönüştürmenize olanak tanır.Creo Worker + Macros Sıkıcı süreçleri standartlaştırır ve otomatikleştirir.

Kullanıcılar genellikle CAD dönüşümleri, baskı veya model çevirileri gibi katma değerli olmayan görevler için çok fazla zaman ve çaba harcarlar.

IntegralSoft Robot Creo Worker + Macros ile, büyük dosya işleme gibi sıkıcı süreçleri standartlaştırmanıza ve otomatikleştirmenize izin verdiği için geliştirme ekibinizin üretkenliğini ve performansını artıracaksınız.

Bu yayıncı, diğerlerinin yanı sıra, bir çizimin formatını değiştirmek veya parçaların renklerini değiştirmek gibi, yayınlanacak nesneyi güncellemek için makroların çalıştırılabileceği olasılığını ekler.


Office Worker + Macros Ofis belgelerini hızlı ve kolay bir şekilde PDF biçimine dönüştürün.

IntegralSoft Robot Office Worker + Macros ofis belgelerini PDF biçiminde kolay ve hızlı bir şekilde yayınlamanıza olanak tanır.

Ek olarak, bu yayıncı, yayınlanma anında, diğerlerinin yanı sıra başlık ve / veya altbilgi verilerinin değiştirilmesi gibi, yayınlanacak nesneyi güncellemek için makroların yürütülebilmesi olasılığını ekler.

*Kullanımı için, PTC Windchill içindeki belgelerle uyumlu bir Ofis lisansı gereklidir.


CATIA Worker

3D modelleri otomatik olarak CATIA modelinden nötr formata dönüştürebilirsiniz

IntegralSoft Robot CATIA Worker CATIA 3D nesnelerini ve modlarını nötr dosyalara otomatik olarak dönüştürmenize ve yayınlamanıza olanak tanır.

*Dosya dönüştürme için bir 3D-Tool lisansı gereklidir.


Arbortext Worker

Arbortext PDF dosyalarını güçlük veya zaman kaybı olmadan yayınlayın.

IntegralSoft Robot Arbortext Worker Arbortext belgelerini PDF biçimine dönüştürmenize izin veren bir yayıncıdır.

*Dosya dönüştürme için Styler lisansına sahip bir Arbortext Editor gereklidir.


AutoCAD Worker

DWG dosyalarını birkaç tıklamayla PDF biçimine dönüştürün

IntegralSoft Robot AutoCAD Worker AutoCAD CAD belgelerini, DWG dosyalarını PDF biçimine dönüştürmenizi sağlayan bir yayıncıdır.

*Dosya dönüştürme için bir AutoCAD veya PTC Creo lisansı gereklidir.


INTEGRALSOFT WINDCHILL UYGULAMALARI GEREKSİNİMLERİ:

*PTC Windchill 11.0 sürümünden itibaren uyumludur.