Egitim Hizmetleri


Projelerinizi kısa zamanda, az maliyet ve sıfır hatayla yapabilmenin en doğru yolu, alanında uzman mühendislerle çalışmaktır.

İNFORMATİK INNOVATION Bilişim A.Ş.olarak, 30 yılı aşan tecrübe ve uzmanlığımızla odak noktamız, gittikçe daha akıllı bir hale gelen ve duvarların kalktığı günümüz dünyasında şirketlerin ürün ve hizmetleri için rekabet avantajı elde etmelerine ve bunu sürdürmelerine yardımcı olan kurumsal çözümler sunmaktır.

PTC®’nin eğitim, destek ve uygulama ortağı olarak, son derece deneyimli ve kalifiye PLM / CAD / CAM / CAE ve Kalite çözüm mühendislerinden oluşan profesyonel ekibimiz ile tüm ihtiyaçlarınıza uçtan uca çözümlerimizle cevap verebiliriz.

Etkili iş sürekliliği yönetim programı sürdürdüğümüzü ve uzaktan çalıştığımız bu dönemde hem müşterilerimize hem de ortaklarımıza bu sürede de yeteneklerini geliştirmek ve ileri düzeyde yetkinlik kazanmak için eğitim programlarımıza online olarak devam ettiğimizi duyurmak isteriz.

  • Aktif olarak devam eden eğitim sınıflarımıza katılmak için Eğitim&Webinar sayfamızdan kayıt oluşturabilirsiniz.
  • Planlama ve takvim programlarımız dışında, spesifik talep veya kurumsal eğitim programı oluşturmak için İletişim sayfamızdan uzman desteği alabilirsiniz.

Egitim Programı


Creo 6.0 IntroductIon

Advanced Assembly Design using Creo Parametric 6.0

Advanced Modeling using Creo Parametric 6.0

Cabling using Creo Parametric 6.0

Creo Parametric 6.0 for SolidWorks Users

Detailing Using Creo Parametric 6.0

Introduction to Creo Simulate 6.0

Introduction to Model Based Definition with Creo Parametric 6.0

Introduction to Schematics 6.0

Mechanism Design using Creo Parametric 6.0

Milling using Creo Parametric 6.0

Sheetmetal using Creo Parametric 6.0

Surfacing Using Creo Parametric 6.0

Update to Creo Parametric 6.0