Neden Creo?

Creo, tam özellikli profesyonel bir 3D CAD çözümüdür. Ürün inovasyonunu artırıp tasarımlarınızın en iyilerini
yeniden kullanarak ve varsayımları gerçeklerle değiştirerek daha iyi ürünleri daha hızlı oluşturmanıza yardımcı olabilir. 

 

PTC Creo Parametric ölçeklenebilir, birlikte çalışabilir, yenilikçi özellikleri maksimize edilmiş 3D parametrik ürün tasarım çözümüdür. 3D ürün tasarım kaliteniz artarken, projeyi ortaya çıkarma süreniz kısalır.

Her zaman en güncel teknolojiye sahip olun!

Güçlü, Kullanımı Kolay 3D CAD Çözümleriyle Akıllı Tasarımlar 

PTC Creo, en yeni ve güncel versiyonu ile tüm CAD paketlerinde herkesin ihtiyaç duyduğu, profesyonel 3D CAD işlevlerini içeren Creo Parametric araçları sunuyor.

Ürün geliştirme yazılım paketlerimiz ile, ürününüzü konseptten dijital prototipe kadar verimli, hatasız bir biçimde götürebilir,

Tüm aboneliklerde birinci sınıf teknik destek imkanına sahip olursunuz.


Creo Design Eklentileri Kaynaklarınızı Doğru Kullanmanıza Yardımcı Olur

Serbest form yüzeyleri oluşturma, simülasyon, gerçekçi görünüş oluşturma, gelişmiş montaj yetenekleri ve katmanlı üretim manufacturing gibi araçları ile tüm tasarım görevlerini yerine getirmek için kendini kanıtlamış, kullanımı kolay araçlara sahip Creo Parametric aynı zamanda NC ve CAM ve Kalıp tasarımı ile de ürün kalitenizi en üst seviyede tutarken maliyetlerinizin azalmasını sağlayacaktır. İlişkili tasarımlar ile bir CAD modelden daha fazlasını elde edersiniz, MBD (Model Tabanlı Tanımlama) yetenekleri ile tasarıma farklı bir bakış açısı getirir, PLM sistemleri ile problemsiz bir bağlantı sağlamanın özgürlüğünü yaşarsınız.

Data Sheet

Sayfamızdan, paket avantajları ve demo taleplerinizi iletebilir Uzman Desteği alabilirsiniz.


Kampanyalarımız stoklarla sınırlı olup, son geçerlilik tarihi 26.09.2021‘dir.

PTC® tüm ürün ve çözümleri eski ve yeni paket adlarıyla desteklemeye devam edecektir