Keyshot Paketlerinde %10 İndirim Fırsatı

image

Keyshot 10, aklınızdan geçenleri daha hızlı gerçekleştirmenize yardımcı olacak sınırsız yaratıcılık yetenekleri sunar. Tüm görselleştirme ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir merkez olarak inşa edilen KeyShot, eşsiz kullanım kolaylığı ve erişilebilirlik imkanları ile size yaratıcılığınızda tam anlamıyla bir özgürlük tanırken, tasarımınızı düşünce hızında oluşturmanızı sağlayan bir düzeyde de görsel çeviklik sağlar.

En gelişmiş özellikleri ile Keyshot 11 Paketleri şimdi %10 İndirimli.

  • Kampanya, Yıllık Abonelikler ve bakım dahil satın alımlar için geçerlidir.
  • Kampanyaya dahil ürünler stoklarla sınırlı olup, son geçerlilik tarihi 26.01.2023‘dir.

Keyshot 10 Özellikler

Ana Karakter Animasyonu-Keyframe

Yeni Ana Kare animasyonu, animasyon karelerini tam olarak ihtiyacınız olan yere ekleme ve ayarlama veya karmaşık görselleri hızlı bir şekilde oluşturmak için ana kare dizilerini kaydetme özelliğiyle animasyon zaman çizelgeniz üzerinde yeni bir kontrol düzeyi getiriyor.

Tek yapmanız gereken, ürünün hareket geçiş yönünü ve zamanını belirlemeniz.

Güneş ve Gökyüzü Günü Ark Animasyonu

Gün doğumundan gün batımına Güneş Animasyonu

KeyShot 10 Sun & Sky Day Arch Animation, dilediğiniz gibi ürün iç veya dış mekanlarda tüm kontrolü size bırakıyor. Tarihi, başlangıç ​​ve bitiş saatini doğrudan ayarlama veya daha hassas kontrol için ana kareleri uygulama özelliğiyle, sahneniz için gün ışığını canlandırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Çevre Döndürme Animasyonu

Önceki versiyonlarında da kullanılan Çevre döndürme animasyonu Keyshot 10 versiyonu ile video çıktısı alabilme özelliği eklenerek kullanıcılarına ürün tanıtımlarında kullanabilme imkanı tanıyor.

İster KeyShot kütüphane mekan görsellerinden istersenizde kendi  özel HDRI’nızdan, dilediğiniz ortam görseli üzerinden ürününüzü dilediğiniz gibi hareket ettirebilir veya çevre döndürme fonksiyonlarını ekleyebilirsiniz. Ortam ışının ürününüz üzerinde nasıl hareket ettiğini kontrol etmek için yeni bir Ortam Döndürme Animasyonu eklemeniz yeterli olacak.

Twist Kamera Animasyonu

Özellikle marketing çalışmalarında etkili olacak Twist Kamera özelliği, ürün animasyonunuzu hazırlamada ihtiyaç duyduğunuz  drama karelerini, açı ve zaman üzerinde kontrol ile istediğiniz kadar ince veya dramatik bir efektler oluşturmanızı sağlar. Ürününüzün her karesini dilediğiniz açı ve parametrelerle canlandırma yeteneği sunar.

Görsel Gerçeklik

Doğru fiziksel prototiplere ihtiyacınız olduğunda, Tam renk, doku ve şeffaf malzeme desteği ile dijitalden fiziksele geçişi her zamankinden daha hızlı gerçekleştirme imkanı sağlayarak, üründe kullanılan tüm doku detaylarını 3D olarak kolayca görüntüleyebilirsiniz.