Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi yazılımı, ürün bilgisinin tüm organizasyonla paylaşılmasını sağlayarak diğer kurumsal sistemleri (ERP, CRM) geliştirir. Ayrıca, daha verimli ve daha rekabetçi ürünler yaratabilmeniz için Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi (ALM) ile entegre edilebilir. Ürün geliştirme sürecinizin her aşamasında yardımcı olmak için kapsamlı yetenekler sunan PLM Windchill yazılımı ile tüm ürün geliştirme sürecinizi optimize edebilirsiniz.

PTC, 12 AYLIK  WİNDCHİLL PLM PAKETLERİNDEN SATIN ALAN KULLANICILARA 15 AY KULLANIM HAKKI SUNUYOR!

İndirimli Paket İçeriklerimiz;

 • Uzman PLM kullanıcısı için yeni Windchill Advanced ve Premium paketi
 • Tasarım, imalat, servis, kalite ve endüstriyel rollere özgü yeni ek Windchill uygulamaları.
 • PLM uzmanı olmayan kullanıcılara yönelik ThingWorx paketlerine sahip olabilirsiniz.

PLM Yazılımının Faydaları

PLM yazılımı, insanları, süreçleri ve sistemleri entegre etmek için tüm ürün geliştirme sürecini yönetmenize yardımcı olur:

 • Pazarlama süresinin hızlandırılması
 • Artan üretkenlik
 • Tasarım verimliliği
 • Artan ürün kalitesi
 • Yeni ürün tanıtımının düşük maliyeti
 • Kritik iş süreçlerine ilişkin bilgiler
 • Daha iyi raporlama ve analiz

Ürün Geliştirme Yaşam Döngüsünün tüm yönleri için esnek PLM Yazılımı

PLM sistemimiz hem donanım hem de yazılım çıktılarını eşzamanlı olarak yöneten tek bir sistem kurarak size önemli bir değer sunar. Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi yazılımı, ürün bilgisinin tüm organizasyonla paylaşılmasını sağlayarak diğer kurumsal sistemleri (ERP, CRM) geliştirir. Ayrıca, daha verimli ve daha rekabetçi ürünler yaratabilmeniz için Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi (ALM) ile entegre edilebilir. Ürün geliştirme sürecinizin her aşamasında yardımcı olmak için kapsamlı yetenekler sunan PLM Windchill yazılımımız ile tüm ürün geliştirme sürecinizi optimize edebilirsiniz.

CAD Data Yönetimi / Ürün Data Yönetimi

PTC Windchill PDMLink kurumların ürün içeriklerini verimli bir şekilde organize etmeleri ve yönetmelerini sağlamak için geliştirilmiştir.

Doküman Yönetimi

Arbortext ile DITA (XML) ve S1000D standartlarında dokümanlar oluşturabilir, bu dokümanlar içerisinde tabloları, görselleri ve diğer dokümanlarda tekrar eden kısımları Windchill ile yönetebilirsiniz. İş akışı ve yaşam döngüleriyle, dokümanlar için değişiklik ve konfigürasyon yönetimini sağlayabilirsiniz.

İş Akışı ve Ürün Faz Yönetimi

Windchill, şirketlerin ürün ağaçlarını oluşturma, ayarlama, yönetme, tekrar kullanma yaklaşımlarını ve CAD dosyaları, dokümantasyon, gereksinimler, imalat bilgisi, servis bilgisi, parça/ tedarikçi verisi, hesaplamalar, görseller gibi ilgili içeriği yönetmek için zengin bir sistematik sunuyor.

Değişiklik ve Konfigürasyon Yönetimi

Değişiklik ve Konfigürasyon yönetimi (CCM), üretim süreçlerinde sık sık engel teşkil eden, ciddi ve karmaşık bir konudur. Bu nedenle çoğu zaman firmalar, Değişiklik ve Konfigürasyon Yönetimi ihtiyacını birden fazla yazılım kullanarak çözmeye çalışırlar.

BOM Yönetimi

Günümüzün rekabet koşullarında, innovatif yaklaşımla ürün geliştirmek ve ürünü piyasaya ilk çıkaran olmak için ekipler Windchill kullanır. Böylece ekip olarak tasarım ve imalatı senkron götürülürken verimlilik ve üretkenlikte artış sağlanır.

Kurumsal Sistemlerle Entegrasyon

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) yazılımı, kurumsal uygulamalarla entegre edilerek, diğer uygulama kullanıcılarına ürüne dair bilgiler ve varlıklar aktarılabilir, üretkenliğe katılım kurum içinde yaygınlaştırılabilir.

Proje Yönetimi ve Raporlama

PTC Windchill ProjectLink, tüm ekibinizin yetenek ve enerjisini bir araya getirerek proje takımınızı ve kaynaklarınızı işinize odaklamanıza yardımcı olur.

PTC ThingWorx Navigate

ThingWorx Navigate View ile, yetenekli mühendis ekibinizin artık en yeni mühendislik bilgilerini bulmak ve başkalarıyla paylaşmak için PLM sisteminize manuel olarak erişmesi gerekmez.

Çözümler sayfasına geri dönebilir Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD), Üretim (CAM) ve Analiz (CAE) hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Size uygun paket içeriklerimiz hakkında PLM uzmanlarımızdan bilgi alabilirisiniz.

 • Kampanya 26.09.2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyaya dahil ürünlerin abonelik süresi 1 yıldır.

PTC tüm ürün ve çözümleri eski ve yeni paket adlarıyla desteklemeye devam edecektir.