Dijital Dönüşüm Vizyonumuz

 • 1 Temmuz 2024
 • 60 Görüntüleme

Teknoloji dünyayı baş döndürücü bir hızla dönüştürüyor ve bu değişimle birlikte büyük bir teknolojik tsunami de geliyor. Bu bağlamda veri ve bilgi yeni güç haline geldiğinden bunların doğru şekilde yorumlanması ve kullanılması büyük önem taşımaktadır.

Dijital Dönüşüm artık yalnızca teknolojiyi değil, aynı zamanda insanları da kapsıyor. Dijital dönüşüm yoluna başlamadan önce şirketin hedeflerini ve beklentilerini, aynı zamanda başlangıç ​​noktasının bilinmesi büyük unsur. Şirketlerin karar alma mekanizması kişilerin de bu dönüşüme inanıp taahhüt etmeleri ve bunu günlük hayatlarının bir parçası haline getirmeleri gerekiyor, aksi halde değişime uyum sağlamak çok zor.

Dijital dönüşüm artık neredeyse her iş modelinde yenilikler üretiyor.  Dijital yenilikleri operasyonlarımıza entegre edebiliyor muyuz? Teknolojiyi şirketin ihtiyaçlarına uyarlamak için hangi araçların en uygun olabileceğini değerlendirmeliyiz. Nereden başlayalım? İşte tam bu noktada 9altitudes Informatik Innovation Uzmanları devreye giriyor. 

Başarılı bir dijital dönüşüm dijitalleşmeden çok daha fazlasıdır.  Teknoloji sadece değer sağlama amacına yönelik bir araçtır. Teknolojinin yardımcı olabileceği üç tür dijital değeri ayırt edebiliriz :  maliyet değeri, deneyim ve platform değeri. Daha sonra değer önerisini bir işletim modeline dönüştürüyoruz.

Kısacası bu “uçtan uca” iş süreçlerini,   şirketin tüm alanlarını birbirine bağlayan ve onlara geri bildirim sağlayan  entegre bir dijital ağ haline dönüştürüyoruz.

Gelecek bugün başlıyor. Hazır mısınız?

BİZE ULAŞIN

  Size ulaşmamızı ister misiniz?
  Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.
  Formu onaylayarak kişisel verilerinizin bilgilendirme metninde belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasını ayrıca Informatik PLM'in tüm kampanyalarından haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesini kabul etmiş olursunuz.
  İletişim Formu
  Size ulaşmamızı ister misiniz?
  Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.
  Sosyal Medya Adreslerimiz
  Call Now Button