Informatik Gündem

Volvo Group, PTC İle Mühendislik Alanındaki İş Birliğini Artıracağını Duyurdu
Volvo Group CTO’su Lars Stenqvist - ” Tek bir PLM ve CAD platformu kullanmak, dijital dönüşüm yolculuğumuzda anahtar faktör olacaktır. Bu bağlamda, PTC’nin IOT ve AR çözümlerini de “Digital Thread” stratejimize entegre etmekte büyük olanaklar görüyoruz.``
Haberin Devamı
Ekim Ayı Etkinlikler Kayıtlarınızı Oluşturmayı Unutmayın!
Ekim Ayı için Eğitim ve Webinar Kayıtlarımız devam ediyor.

  • Aktif olarak devam eden eğitim sınıflarımıza katılmak için Etkinlikler sayfamızdan kayıt oluşturabilirsiniz.
  • Planlama ve takvim programlarımız dışında, farklı talep veya kurumsal eğitim programı oluşturmak için İletişim sayfamızdan uzman desteği alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Yenilenen Arayüzü ile Windchill Kalite Yaşam Döngüsü Yönetimi (Reliability & Prediction) Çözümleri
Kalite Yaşam Döngüsü Yönetimi (Reliability & Prediction) yaklaşımıyla, bir ürünün yaşam süresi boyunca, ürün performansı, güvenilirliği ve güvenliğinin, ilgili ürünün gereksinimlerine uygun olarak ilerlemesini garantileyebilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Creo View ECAD Nedir? Kabiliyetleri Ve Sağladığı Faydalar Nelerdir?
PTC Creo View ECAD, bir cad reader ve cad viewer yazılımı olarak, sezgisel, görevli tabanlı ara yüzü ile firmanızdaki işleri ölçeklenebilir bir hale getirir. Creo View ECAD uygulaması (Apps) hızlı ve kolay bir şekilde PCB ile ilgili tasarımları kendilerinden faydalanarak ya da genel ürün tasarımına paralel olarak görselleştirmeye olanak sağlar.
Detaylı Bilgi
Müşterilerimiz İnformatik Çözümleri ile Başarı Hikayelerini Paylaşıyor

  • OTOKAR
  • HİDROMEK
  • BETONSTAR
  • ECA VALF
  • BIEN BANYO
  • ECOCOLD
  • AYTEMİZ-MAKELSAN
  • PROMEC

Haberin Devamı>>>
Endüstrinin Önde Gelen Doküman Yönetimi Yazılımı PTC Arbortext:
Günümüzün sınır ve zaman bağımsız işletmelerin faaliyet gösterdiği küresel pazarda müşterileriniz doğru, ilgili ürün bilgilerinin gerçek zamanlı olarak teslim edilmesini talep eder. Arbortext, isteğe bağlı olarak kullanıcının tercih ettiği dil ve formatta dinamik ürün bilgisini tanımlama, yazma, resimleme, yönetme ve sunma olanağı sağlar.
Detaylı Bilgi

Kampanyalar

PTC Creo 12 Ay Fiyatına 15 Ay Kampanyası
PTC Creo 12 Ay Fiyatına 15 Ay Kampanyası
Yarı Fiyatına 3 Modül Kampanyası
Yarı Fiyatına 3 Modül Kampanyası
Dijital Dönüşüm Kampanyası
Dijital Dönüşüm Kampanyası

Teknik Konular

Windchill Risk & Reliability Modülleri -Kısa Tanıtım Videoları
Detaylı Bilgi
IntegralSoft Creo Araçları-Tanıtım Webinarı
Detaylı Bilgi
PTC Creo Multi Body Tasarım Kabiliyetleri Tanıtım Webinarı
Detaylı Bilgi

Eğitimler

Planlama ve takvim programlarımız dışında, farklı talep veya kurumsal eğitim programı oluşturmak için eğitim sayfalarımızdan taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sektörde Biz

Savunma Sanayi

Günümüzde özellikle savunma sanayi çok yönlü ve detaylı ürünlerin oluşturulduğu, birbirleriyle entegre çalışan sistemlerin bulunduğu, farklı seviyelerde kullanıcıların farklı formatlar ile veri alışverişinde bulunduğu önemli bir sektördür.

Sağlık Sektörü

Kullanıcı dostu arayüzlerde çalışmanız hızlı bir adaptasyon süreci geçirmenize yardımcı olacak, kapsamlı fonksiyonları ile farklı ve karmaşık sorunlara dahi çözümler üretebilen bir altyapıyla çalışmanız da kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

Otomotiv

Otomotiv sektöründeki üreticilerinin gelecekte de bu ekosistemin bir parçası olabilmeleri için iş süreçlerinin ve sistemlerinin peyzajını tamamen değiştirmeleri, verimli, uygun maliyetli ve pazardaki değişikliklere daha duyarlı olmaları gerekiyor.

Elektrik Elektronik Sektörü

Elektrik elektronik endüstrisi ve yüksek teknoloji gerektiren tüm diğer sektörlere yönelik çözümlerimiz hem ürün yaşam döngüsünün gerekliliklerini, hem de elektronik üreticilerin uygulama ve servislerini efektif bir biçimde karşılamak üzere tasarlanmıştır.