Informatik Gündem

Müşterilerimiz İnformatik Çözümleri ile Zirvede Kalma Tecrübelerini Paylaşıyor

  • OTOKAR
  • HİDROMEK
  • BETONSTAR
  • ECA VALF
  • BIEN BANYO
  • ECOCOLD

Haberin Devamı>>>
Eylül Ayı Etkinlikler Kayıtlarınızı Oluşturmayı Unutmayın!
Eylül Ayı için Eğitim ve Webinar Kayıtlarımız devam ediyor.

  • Aktif olarak devam eden eğitim sınıflarımıza katılmak için Etkinlikler sayfamızdan kayıt oluşturabilirsiniz.
  • Planlama ve takvim programlarımız dışında, farklı talep veya kurumsal eğitim programı oluşturmak için İletişim sayfamızdan uzman desteği alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
PLM Akademi Son Başvuru Tarihi 24 Eylül 2021
Informatik, PLM alanında kariyer hedefi olan üniversite öğrencileri ve profesyonellere Dijital Dönüşüm merkezli bir müfredat sunacak.

25 Kasım’da Ankara’da yapılacak programımıza katılmak için son başvuru tarihi 24 Eylül.

Detaylı Bilgi
PTC Creo ile Varyant Tasarımı (Option Modeler) Nedir Sağladığı Faydalar Nelerdir?
Müşteri isteklerine ve bölgesel ihtiyaçlara göre ürüne ait farklı tasarım varyantlarını oluşturmak ve yönetmek endüstride trend haline gelmeye başladı. Müşteriler artık satın alma esnasında daha fazla seçenek görmek istiyor ve ihtiyaçlarına yönelik kişiselleştirilmiş çözümlere daha fazla önem veriyorlar. Bu doğrultuda kendilerine daha fazla alternatifi daha kısa sürede temin eden üreticilere rağbet gösteriyorlar.
Detaylı Bilgi
IntgeralSoft Satış Konfigüratörü Nedir? Şirketinize Sağlayacağı Faydalar Nelerdir?
Karmaşık veya yüksek düzeyde konfigürasyon içeren ürünler satmak zordur. Satış ekibinizin müşteri ihtiyacını anlaması ve bu ihtiyaçlara göre oluşturacağı teklifin, şirketiniz için çekici ve kârlı olması gerekir.

IntgeralSoft Satış Konfigüratörü, satış ekibinize müşteri sorgularını teknik bilgi ihtiyacı olmadan çözmelerine imkan sağlayan yapılandırma seçenekleri sunar.

Detaylı Bilgi
Endüstrinin Önde Gelen Doküman Yönetimi Yazılımı PTC Arbortext:
Günümüzün sınır ve zaman bağımsız işletmelerin faaliyet gösterdiği küresel pazarda müşterileriniz doğru, ilgili ürün bilgilerinin gerçek zamanlı olarak teslim edilmesini talep eder. Arbortext, isteğe bağlı olarak kullanıcının tercih ettiği dil ve formatta dinamik ürün bilgisini tanımlama, yazma, resimleme, yönetme ve sunma olanağı sağlar.
Detaylı Bilgi

Kampanyalar

Dijital Dönüşüm Kampanyası
Dijital Dönüşüm Kampanyası
Yarı Fiyatına 2. Lisans Kampanyası
Yarı Fiyatına 2. Lisans Kampanyası
Windchill PLM İlave 3 Ay Kampanyası
Windchill PLM İlave 3 Ay Kampanyası

Teknik Konular

MPMLink & Endüstriyel IoT Çözümleri ile Dijital Üretim Teknolojileri Webinarı
Detaylı Bilgi
Creo Parametric - Process Plan for Assembly Webinarı
Detaylı Bilgi
PTC Creo Import Data Onarımı Webinarı
Detaylı Bilgi

Eğitimler

Planlama ve takvim programlarımız dışında, farklı talep veya kurumsal eğitim programı oluşturmak için eğitim sayfalarımızdan taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sektörde Biz

Savunma Sanayi

Günümüzde özellikle savunma sanayi çok yönlü ve detaylı ürünlerin oluşturulduğu, birbirleriyle entegre çalışan sistemlerin bulunduğu, farklı seviyelerde kullanıcıların farklı formatlar ile veri alışverişinde bulunduğu önemli bir sektördür.

Sağlık Sektörü

Kullanıcı dostu arayüzlerde çalışmanız hızlı bir adaptasyon süreci geçirmenize yardımcı olacak, kapsamlı fonksiyonları ile farklı ve karmaşık sorunlara dahi çözümler üretebilen bir altyapıyla çalışmanız da kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

Otomotiv

Otomotiv sektöründeki üreticilerinin gelecekte de bu ekosistemin bir parçası olabilmeleri için iş süreçlerinin ve sistemlerinin peyzajını tamamen değiştirmeleri, verimli, uygun maliyetli ve pazardaki değişikliklere daha duyarlı olmaları gerekiyor.

Elektrik Elektronik Sektörü

Elektrik elektronik endüstrisi ve yüksek teknoloji gerektiren tüm diğer sektörlere yönelik çözümlerimiz hem ürün yaşam döngüsünün gerekliliklerini, hem de elektronik üreticilerin uygulama ve servislerini efektif bir biçimde karşılamak üzere tasarlanmıştır.