Informatik Ağustos Ayı Bülteni

PTC kabiliyet ve pazar gücü kriterleri kategorilerindeki en yüksek puanları aldı.
PTC Vuforia® artırılmış gerçeklik (AR) çözüm paketi için PAC’ın İnovasyon RADAR raporunda art arda dördüncü yıl genel lider ve “Sınıfının En İyi” tedarikçisi seçildiğini duyurdu.
Haberin Devamı
Ağustos Ayı Etkinlik Kayıtlarınızı Oluşturmayı Unutmayın!
Eğitim ve Webinar Kayıtlarımız devam ediyor.

Ağustos Ayında aktif olarak devam eden eğitim sınıflarımıza katılmak için Etkinlikler sayfamızdan kayıt oluşturabilirsiniz

Detaylı Bilgi
Ürününüzün Tüm yapısal Davranışlarının Simülasyonunu Görüntüleyin
Ansys yapısal analiz ailesi mühendis ve araştırmacılara yapısal çözüm alanında en esnek ve en etkili çözümler sunar. Ansys içerisinde bulundurduğu gelişmiş araçlar sayesinde, yapısal mekanik zorluklar ve çoklu tasarım senaryoların üstesinden gelinebilir.
Detaylı Bilgi
Ürün Verileriniz Artık Güncel Bir Sistem İle Kontrol Altında!

  • IntgeralSoft Satış Konfigüratörü, ürün veya ürün parçalarını oluşturan belirli bileşenleri seçerek ETO ve CTO türlerindeki satış tekliflerini yapılandıran bir satış konfigüratorüdür.Bu yapılandırma, satış ekibinin müşteriye teslim edebileceği otomatik, eksiksiz ve doğru bir dokümantasyon oluşturmasını sağlar.

Haberin Devamı>>>
PTC Creo Sketch ile Daha Hızlı Konsept Tasarım
Ürün geliştirme ekipleri, ihtiyaca uygun doğru ürünleri tespit ederek en kısa sürede pazara sunabilmek için olabildiği kadar fazla fikre ihtiyaç duyarlar. Creo Sketch, ürün geliştirme süreçlerinde daha fazla insanın fikirleriyle kolay, hızlı ve kurumsal yapıda grafiksel olarak katkıda bulunmasını sağlar.
Haberin Devamı
Model Based Definition Nedir? Sağladığı Faydalar Nelerdir?
Geleneksel yöntemlerde geometrik bilgiler ile geometrik olmayan bilgiler 2 boyutlu çizimlerde veya dokümanlarla ayrılır. Mühendisler ürünü 3 boyutlu olarak tasarlar ve daha sonra ürün imalat bilgilerini not olarak teknik resme eklerler.
Devamını Oku

Kampanyalar

1 Adet Creo Lisansı Alana +1 Lisans ÜCRETSİZ
1 Adet Creo Lisansı Alana +1 Lisans ÜCRETSİZ
Creo Müdüllerinde %35 İndirim Kampanyası
Creo Müdüllerinde %35 İndirim Kampanyası
PTC Windchill Lisanslarında 3 AL 2 ÖDE Kampanyası
PTC Windchill Lisanslarında 3 AL 2 ÖDE Kampanyası

Teknik Konular

Ansys CFD ile Isı Transferi Semineri
Detaylı Bilgi
ThingWorx Connected PLM Webinarı
Detaylı Bilgi
Creo Parametric MBD – Model Tabanlı Tanımlama Nedir
Detaylı Bilgi

Eğitimler

Planlama ve takvim programlarımız dışında, farklı talep veya kurumsal eğitim programı oluşturmak için eğitim sayfalarımızdan taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sektörde Biz

Savunma Sanayi

Günümüzde özellikle savunma sanayi çok yönlü ve detaylı ürünlerin oluşturulduğu, birbirleriyle entegre çalışan sistemlerin bulunduğu, farklı seviyelerde kullanıcıların farklı formatlar ile veri alışverişinde bulunduğu önemli bir sektördür.

Sağlık Sektörü

Kullanıcı dostu arayüzlerde çalışmanız hızlı bir adaptasyon süreci geçirmenize yardımcı olacak, kapsamlı fonksiyonları ile farklı ve karmaşık sorunlara dahi çözümler üretebilen bir altyapıyla çalışmanız da kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

Otomotiv

Otomotiv sektöründeki üreticilerinin gelecekte de bu ekosistemin bir parçası olabilmeleri için iş süreçlerinin ve sistemlerinin peyzajını tamamen değiştirmeleri, verimli, uygun maliyetli ve pazardaki değişikliklere daha duyarlı olmaları gerekiyor.

Elektrik Elektronik Sektörü

Elektrik elektronik endüstrisi ve yüksek teknoloji gerektiren tüm diğer sektörlere yönelik çözümlerimiz hem ürün yaşam döngüsünün gerekliliklerini, hem de elektronik üreticilerin uygulama ve servislerini efektif bir biçimde karşılamak üzere tasarlanmıştır.