Informatik Mart Ayı Bülteni

Keyshot 2023 Güncellemeleri Yayınlandı!

  • Renk Profili Tespiti
  • Renk Kitaplığı
  • Güncellenmiş RAL Renkleri
  • Güncellenmiş PANTONE Eşleştirme
  • Görüntü Dokusu Biçimleri
  • Optimize Edilmiş Fizik Simülasyonu
  • Curve Fade Animasyon Düğümü ve Işın Maskesi ve daha fazlası..

Detaylı Bilgi
PTC Mathcad 9.0 Nisan ayında yayınlanıyor!
En Gelişmiş Mühendislik Hesaplama Programı Mathcad, eklenen ve geliştirilen yeni özellikleri ile Nisan ayında lansmanını yapacağını duyurdu!

kullanıcıların programlama, dokümantasyon, raporlama ve çözümlerini doğrulama gibi işlemlerle daha az zaman kaybetmesini sağlayarak en önemli mühendislik hesaplamalarınızı her zamankinden daha hızlı ve doğru bir şekilde çözebilir, analiz edebilir, belgeleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Mathcad Prime 9 ile gelen yeni özellikler hakkında bilgi edinmek için buradan webinar kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Mart Ayı Etkinlik Kayıtlarınızı Oluşturmayı Unutmayın!
Eğitim ve Webinar Kayıtlarımız devam ediyor.

Mart Ayında aktif olarak devam eden eğitim sınıflarımıza katılmak için Etkinlikler sayfamızdan kayıt oluşturabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
PTC Windchill PDMLink ile “Ürün Veri Yönetimi”
PTC Windchill PDMLink, ürün yapısı ile ilgili görünümleri oluşturmanıza ve yönetmenize olanak sağlayarak, konfigürasyon yönetimini optimize etmenize yardımcı olur. Artık şirket veya genişletilmiş tedarik zinciri içerisindeki herhangi bir kişi, lokasyondan bağımsız olarak PTC Windchill PDMLink içerisindeki araçlara erişerek iş süreçleriyle etkileşime girebilir, kolaborasyon sağlayabilir.
Detaylı Bilgi
Creo Generative Design ile Yapay Zekanın Gücünden Yararlanın!
Creo Generative Design, belirtilmiş bir dizi gereksinime göre optimum CAD model tasarımlarını otomatik oluşturmanızı ve tasarım ortamında yüksek kaliteli, düşük maliyetli, üretime hazır ürünler sunmanıza yardımcı olur.
Haberin Devamı>>>
Creo Simulation Live Plus ile Hızlı, Kolay, Güvenilir Sonuçlar Elde Edin!
PTC ve ANSYS iş birliği ile geliştirilmiş, tasarım ve analiz arasındaki engelleri kaldıran yeni nesil analiz çözümüdür. Bu yeni nesil çözüm, 3 Boyutlu CAD modelleri üzerinde yapısal, termal, doğal frekans ve akış analizlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirir
Devamını Oku

Kampanyalar

1 Adet Creo Lisansı Alana 2'ncisi %50 İndirimli
1 Adet Creo Lisansı Alana 2'ncisi %50 İndirimli
Mathcad Paketlerinde %50 İndirim
Mathcad Paketlerinde %50 İndirim
PTC Windchill Lisanslarında 3 AL 2 ÖDE Kampanyası
PTC Windchill Lisanslarında 3 AL 2 ÖDE Kampanyası

Teknik Konular

Keyshot Kısa Tanıtım Videoları Serisi
Detaylı Bilgi
Creo Generative Design İle Topoloji Optimizasyonu
Detaylı Bilgi
Ansys Fluent ile Çoklu Faz Akışları
Detaylı Bilgi

Eğitimler

Planlama ve takvim programlarımız dışında, farklı talep veya kurumsal eğitim programı oluşturmak için eğitim sayfalarımızdan taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sektörde Biz

Savunma Sanayi

Günümüzde özellikle savunma sanayi çok yönlü ve detaylı ürünlerin oluşturulduğu, birbirleriyle entegre çalışan sistemlerin bulunduğu, farklı seviyelerde kullanıcıların farklı formatlar ile veri alışverişinde bulunduğu önemli bir sektördür.

Sağlık Sektörü

Kullanıcı dostu arayüzlerde çalışmanız hızlı bir adaptasyon süreci geçirmenize yardımcı olacak, kapsamlı fonksiyonları ile farklı ve karmaşık sorunlara dahi çözümler üretebilen bir altyapıyla çalışmanız da kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

Otomotiv

Otomotiv sektöründeki üreticilerinin gelecekte de bu ekosistemin bir parçası olabilmeleri için iş süreçlerinin ve sistemlerinin peyzajını tamamen değiştirmeleri, verimli, uygun maliyetli ve pazardaki değişikliklere daha duyarlı olmaları gerekiyor.

Elektrik Elektronik Sektörü

Elektrik elektronik endüstrisi ve yüksek teknoloji gerektiren tüm diğer sektörlere yönelik çözümlerimiz hem ürün yaşam döngüsünün gerekliliklerini, hem de elektronik üreticilerin uygulama ve servislerini efektif bir biçimde karşılamak üzere tasarlanmıştır.