Nedir?

Xignal S1000D Suite, makinenize hiçbir araç kurulmadan ve BT gereksinimi olmadan herkesin sıfırdan S1000D oluşturmasına olanak tanıyan ilk ve tek Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) S1000D paketidir.

Bulut çözümünü benimseyemeyen müşteriler için şirket içinde de kullanılabilir. BT gereksinimleri ve fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Nelerden oluşur?

Son kullanıcı kılavuzlarınız için bir Ortak Kaynak Veritabanı (CSDB), entegre WYSIWYG düzenleyicisi ve tam PDF yayıncısıdır.

Fiyatı Politikası?

Çoğu S1000D çözümünün aksine, tüm bileşenlerimiz uygun fiyatlı tek bir abonelik fiyatında birleştirilmiştir.

Ayrı editör lisansları, yayınlama lisansları ve stil sayfaları için lisanslar satın almanıza gerek yok. Destek ve eğitim de dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şey bir arada!

Kesin bir fiyat için bizimle iletişime geçin; lisans gereksinimlerinize göre sizin için bir fiyat belirleyebiliriz.

Sistemi ayağa kaldırmak ne kadar sürer?

Birkaç saat içinde sizin için kendi giriş bilgilerinizle birlikte özel, güvenli bir abonelik oluşturabiliriz..

Kendi benzersiz URL’nizi (URL’deki şirket adınız dahil) alacaksınız, bir Süper Kullanıcı hesabı atanacak ve çalışmaya başlayacaksınız.

Kullanıcıları ayarlayın, projeleri ayarlayın ve oturum açtığınızda sunulan ‘hızlı başlangıç kılavuzu’ sayesinde çok kısa sürede S1000D’yi oluşturmaya başlayacaksınız!

Ne kadar eğitime ihtiyacım olacak?

Hiçbir XML deneyiminiz olmasa bile S1000D içeriğinizi çok kısa sürede üretebileceksiniz. Sistemimiz tam da bu amaç göz önünde bulundurularak, S1000D araçlarının karmaşıklığını azaltmak ve S1000D veri üretimi ve dağıtımına erişimi kolay, kullanımı kolay, modern ve yeni bir yaklaşım sağlamak üzere tasarlanmıştır. Dahası, kısa sürede üretken olacağınızdan eminiz.

İş akışını özelleştirebilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz.

İş akışlarınız ve inceleme süreçleriniz istediğiniz kadar basit veya titiz olabilir. Ayrıca, yapılandırdığınız özel roller de dahil olmak üzere herhangi bir rolü bu iş akışının bir parçası olarak dahil edebilirsiniz.

Bu, Mühendisliği, Güvenliği, KOBİ’leri, Kaliteyi istediğiniz herkesi dahil edebileceğiniz anlamına gelir.

Müşteriler veya tedarikçiler gibi harici kullanıcılar için bile roller ayarlayabilir ve onları iş akışınıza/inceleme sürecinize dahil edebilirsiniz!

Nasıl ve nerede host ediliyor?

Entegre bir IETP/IETM Görüntüleyicisi var mı?

Xignal entegre bir elektronik IETP görüntüleyicisine sahip değildir.

Neden?   Çünkü sistemimizde dilediğiniz izleyiciyi seçmekte özgürsünüz.

Fiyatlandırma teklifimizde sunabileceğimiz kendi ViewPoint ürünümüz var, ancak bunu kullanmak istemiyorsanız sizi tamamen ücretsiz bir teklife de yönlendirebiliriz.

Her ikisi de uygun değilse herhangi bir satıcının IETM teklifini kullanmakta fazlasıyla özgürsünüz. Bir satıcı size bunu yapamayacağınızı veya S1000D çözümünü kullanmanız gerektiğini söylerse muhtemelen nedenini sormalısınız.

Standart teklifimiz Azure veri merkezlerinde host içerir.

Veriler tarafımızdan saklanmamaktadır. Şifrelenir, yedeklenir ve korunur.

Verileri kendi MS Azure veri merkezlerinizde host etmenize veya çözümü şirket içinde kurmanıza olanak tanıyan başka host modelleri de sunuyoruz.

Ne kadar güvenli?

Güvenlik, tüm müşterilerimiz için en önemli husustur ve bu bizim için de en önemli husustur.

Bu nedenle veri host / barındırma platformumuz olarak MS Azure’u seçiyoruz. Tam uçtan uca veri şifreleme, 2 faktörlü kimlik doğrulama (2FA) oturum açma protokolleri ve mevcut jeton kimlik doğrulama mekanizmalarıyla veriler mümkün olduğu kadar güvenlidir.

Çoğu durumda binanızdaki sunucularda bulunan verilerden çok daha güvenli!

SİZE ULAŞMAMIZI İSTER MİSİNİZ?