CAD-CAM-CAE
CAD, CAM ve CAE çözümlerimiz, yenilikçi düşünceleri, esnek ve hızlı teknolojik çözümleri sayesinde kullanılan araçtan çok hedeflediğiniz yeniliklere odaklanmasını sağlar.
Detaylı Bilgi
PLM
PTC PLM yazılım sistemi, ürün geliştirme yaşam döngüsünün tüm yönlerini yönetmenize, rekabetçi, düşük maliyetli ve yüksek kalitede ürünler geliştirmenize yardımcı olur.
Detaylı Bilgi
SLM
PTC Arbortext ailesi, fonksiyonel ve innovatif yazılımları ile kurumlara teknik bilgi üretme, yönetme ve yayınlama biçimlerini kolaylaştıran uçtan uca çözümler sunar.
Detaylı Bilgi
Reliability & Prediction
PTC Windchill Quality Solutions ailesi, tüm modülleri tek bir merkezden yönetebilmenize ve modüller arasında kolayca bilgi alışverişi yapabilmenize imkan sağlar.
Detaylı Bilgi
ALM
PTC Global Yazılım Geliştirme ve PTC Gereksinimler ve Onaylama çözümleri ile kurumların hayatlarını kolaylaştıran ALM (Application Lifecycle Management) yani Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi hakkında bilgi edinin.
Detaylı Bilgi
Mathcad
PTC’nin hesaplama çözümü PTC Mathcad, mühendislik kitaplarına olan aşinalık ve kolay kullanım ile mühendislik hesaplamalarına odaklanmış bir yazılımın tüm güçlü özelliklerini bir arayan getiren bir çözümdür.
Detaylı Bilgi
IOT-Nesnelerin İnterneti
Nesnelerin İnterneti, sensörler, işleme yeteneği, yazılım ve İnternet veya diğer iletişim ağları üzerinden cihaz ve sistemler arasındaki veri alışverişi yapan fiziksel nesneleri tanımlar.
Detaylı Bilgi
AR
PTC AR çözümü, Cihazların cisim tanıma özelliği kullanılarak ses, fotoğraf, video, grafik veya GPS gibi sanal nesnelerin 3 boyutlu gerçek görüntülerini canlandıran, bu canlandırmaları duyusal veriler sayesinde gerçek dünya ortamı ile birleştirebilen ileri seviye bir teknolojidir.
Detaylı Bilgi