S1000D, askeri ve endüstriyel teknik belgelendirme için kullanılan bir belge standardıdır. Bu standardın temel amacı, karmaşık teknik belgelerin oluşturulması, yönetilmesi ve paylaşılmasını kolaylaştırmaktır. S1000D, bilgi değişimini ve uyumluluğu teşvik etmek için bir dizi kılavuz, kurallar ve formatlar içerir.

Xignal, bu tür belge standardlarını ve süreçlerini desteklemek amacıyla yazılım ve hizmetler sunan bir şirkettir. S1000D standardını kullanarak, askeri ve endüstriyel organizasyonlar, ürünlerinin, sistemlerinin ve teçhizatlarının bakımı, onarımı ve kullanımı ile ilgili teknik bilgiyi daha etkili bir şekilde yönetebilirler. Bu, işletmelerin operasyonel verimliliği artırmasına, bakım maliyetlerini azaltmasına ve güvenlik standartlarını iyileştirmesine yardımcı olabilir. Xignal, bu tür organizasyonlara S1000D standardına uygun belge yönetimi çözümleri sunarak bu hedeflere ulaşmalarına yardımcı olur.

Tedarik zincirinin tamamı için modern, entegre bir S1000D çözümü

İster S1000D için yeni olun ister S1000D projelerini yönetmeye aşina olun, Xignal, S1000D oluşturulmasını ve teslim edilmesini yolun her adımında kolaylaştırır.

Geleneksel S1000D çözümlerinin karmaşıklığı ve maliyetleri olmadan S1000D’nin gücünden yararlanın

Xignal S1000D, kullanıcı deneyimi ön planda tutularak tasarlanmıştır. Modern sihirbazlar ve araç ipuçları, ilk proje kurulumunu hızlı ve kolay hale getirir.

Ekibiniz için kullanıcıları, rolleri, izinleri anında atayabilir ve bir iş akışı oluşturabilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilir kontrol paneli, kullanıcı iş yükünü, proje ilerlemesini ve her veri kümesinin durumunu bir bakışta izlemenize yardımcı olur.

  • Sezgisel kullanıcı arayüzü ve dahili sihirbazlarla S1000D proje kurulumunu basitleştirin

  • Entegre yazma ortamı aracılığıyla Word benzeri kolaylıkla doküman içeriğini yazın

  • Entegre S1000D CSDB aracılığıyla yazarlar ve inceleyenlerle güvenli iş birliği yapın

  • Sürükle ve bırak Yayın Modülü oluşturucusunu kullanarak uyumlu yayınlar oluşturun ve PDF veya IETM için müşteriye hazır kullanım kılavuzunuzu oluşturun

Güvenlik için Tasarlandı

Xignal, hassas nitelikteki S1000D belgeleri üzerinde iş birliği yapmak için güvenli bir ortamdır. Xignal, verilerinizin güvende olmasını sağlamak için sağlam güvenlik hükümleriyle tasarlanmıştır.

  • Microsoft Azure ülke içi veri merkezinde barındırılıyor

  • Aktarım sırasında ve beklemedeyken veri şifreleme

  • Siber temeller akredite edildi

İş Birliği için Tasarlandı

Tedarik zinciri boyunca meslektaşlarınız, müşterileriniz ve dağıtılmış ekiplerle gerçek zamanlı iş birliğini güvence altına alın.

Ekibiniz içinde ve tedarik zinciri genelinde spesifik izinler vererek özel roller oluşturun. Xignal, tamamlanması gereken bir görev olduğunda veya inceleme gerektiğinde herkesin uyarılmasını ve herkesin ihtiyaç duyduğu kaynaklara erişebilmesini sağlayacaktır.

Xignal S1000D Yazım Aracı

Sizin çalışma şeklinize göre çalışan araçlarla S1000D’de yazmaya başlayın

S1000D düzenleyicimiz tanıdık MS Word görünümü ve hissi ile tasarlanmıştır. Yazma ortamı tarayıcı tabanlıdır ve CSDB ile tamamen entegredir. Bunun anlamı tek tıklamayla grafikleri ve veri modülü referanslarını ekleyebileceksiniz demektir. Aynı zamanda sürekli şema doğrulama, çok az veya hiç XML bilgisi olmadan S1000D veri modüllerini güvenle oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

İster tedarikçilerle ve ortaklarla iş birliği yapmanın daha akıllı yollarını arıyor olun ister S1000D ile ilk kez çalışıyor olun, Xignal, teknik dokümantasyonun yazılması, paylaşılması ve yayınlanması için güvenli ve kullanımı kolay bir çözümdür.

Şema Akışı Bilgileri

  • Oluştur Güvenli Yayın Sürükle ve bırak oluşturucu ve süper hızlı tek tıkla yayınlama ile tam PDF kılavuzları oluşturun

  • Bölgesel (veya kendi mevcut) veri merkezinizde bulut tabanlı Microsoft Azure dağıtımı Yönet Sezgisel S1000D CSDB

  • Harici ortak çalışanlar için özel roller & izinler> Sisteminizin içinden harici inceleme ve onay

Modern Arayüz

Tanıdık görünüm ve his, gösterge tablosu raporlaması ve sezgisel kontrole sahip modern, tarayıcı tabanlı arayüz.

Tam Entegre S1000D CSDB Ve Düzenleyici

Grafikleri doğrudan ortak kaynak veri tabanından basit arama ve tek tıkla ekleyin.

Organizasyonlar Arası İş Birliği

Güçlü ve esnek izinler, tedarikçi ve müşterileri platforma yazar veya inceleyen olarak getirmenize olanak tanır.

Eksiksiz S1000D Doğrulaması

Siz çalışırken veya talep üzerine tüm veri kümesinde hataları ortadan kaldırmak ve uyumluluğu sağlamak için şema ve BREX doğrulaması.

Özel İş Akışları

Her S1000D projesinin benzersiz yapısına uyacak şekilde birden fazla incelemeciyle özel iş akışları oluşturun.

Gelişmiş Veri Tekrar Kullanımı

Ortak Bilgi Havuzu (CIR) veri modüllerinin basit şekilde oluşturulması ve düzenlenmesi.

Hızlı Oluşturma ve Toplu Yükleme

Yeni veri modülleri oluşturmak veya doğrudan Excel ile toplu yükleme yoluyla oluşturmak için kılavuzlu, adım adım süreç.

 

Benzersiz WYSIWYG S1000D Yazma

Modern, karmaşadan uzak yazma ortamı. Biçimlendirilmiş belge görünümünde çalışın veya XML etiketlerini düzenlemeye geçin.

Kolay Referanslama

Tık tıkla çapraz referansların ve veri modülü referanslarının eklenmesi. Listeden seçim yapın ve tüm biçimlendirme otomatik olarak uygulansın.

Microsoft Azure ile Güvenli Host

Microsoft Azure, sağlam güvenliğe sahip en güvenilir host hizmetlerinden biridir. Dünya çapında hükümetler ve savunma bakanlıkları tarafından güvenilmektedir.

Sürükle ve Bırak PM Kurucusu

Yayın Modülü (PM) yapınızı kolayca oluşturun ve DM veri modüllerinizi başlıklara sürükleyin.

Tek Tıkla PDF Yayını

Çeşitli ön konu verilerinin otomatik olarak oluşturulması da dahil olmak üzere bireysel DM veri modüllerini veya kılavuzların tamamını anında yayınlayın.

Xignal

Daha sezgisel, esnek ve güçlü yazma ve iş birliği çözümleriyle S1000D tedarik zincirindeki kuruluşlardaki teknoloji yazarlarını destekliyoruz.

Xignal, XML ve S1000D konusunda özellikle güçlü olan, karmaşık bilgi yönetimi ve yayınlama konusunda uzman olan GPSL tarafından geliştirilmiştir. Merkezimiz Birleşik Krallık, ABD ve Avustralya’da bulunmaktadır ve müşterilerimiz arasında dünya çapında önde gelen havacılık ve savunma kuruluşları bulunmaktadır.

SİZE ULAŞMAMIZI İSTER MİSİNİZ?