Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD), Üretim (CAM) ve Analiz (CAE)

İster mevcut ürünlerin geliştirilmesi olsun ister yeni bir fikrin hayata geçirilmesi olsun birçok firma yenilikçi düşüncelerini fırsata dönüştürüp daha fazlasını kazanmak ister. Dolayısıyla esnek ve hızlı teknolojik çözümler sayesinde kullandıkları araçtan çok hedefledikleri yeniliklere odaklanmalarını sağlayabilecek teknoloji tercihleri önemlidir. İşte tam bu noktada aşağıdaki çözümlerimiz ile hayatınızı kolaylaştırırız.

PTC, Creo Parametric ile sunulan freestyle aracı, flexible modeling aracı ve Creo Direct uygulaması sayesinde konsept tasarımda kullanıcılarına son derece esnek ve kolay kullanılan, aynı zamanda farklı teknolojileri birbirleriyle bütünleşik ve herhangi bir veri kaybına meydan vermeden kullanabilme imkânı sağlanabilmektedir.

Konsept (Kavramsal) Tasarım

Multi-CAD Data Yönetimi

Sadece Creo kullanarak, farklı CAD sistemleriyle oluşturulan modeller görüntülenebilir ve tekrar düzenlenebilir.

Creo içerisinde yer alan simülasyon ve analiz çözümleri, ürünlerin yapısal, termal ve akış analizlerini yaparak prototip oluşturmadan ürün doğrulamalarının yapılmasını sağlamaktadır. Ansys’in sunduğu çözümlerde ise ileri analiz uygulamaları ile çalışmaların farklı bir boyutta incelenmesi sağlanır.

Yapısal, Termal, Dinamik ve Ergonomik Analiz

Çözümler sayfasına geri dönebilir Hizmet Yaşam Döngüsü (SLM) hakkında bilgi alabilirsiniz.