Grubumuz Integral Group’un 9altitudes bünyesine katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Integral Group’un katılımı ile birlikte 750 çalışana ulaşan 9altitudes, alanında lider yazılım üreticileri #Microsoft ve #PTC ‘nin dijital dönüşüm partneri olarak 9 ülkede faaliyetlerine devam edecektir.
Bu dönüşüm kuşkusuz, PTC ve Microsoft çözümleri ile siz değerli müşterilerimizin dijital dönüşüm süreçlerinde fark yaratmak için eşsiz bir fırsat olacaktır.

9altitudes kimdir?

Integral Group’un gelişiyle grup, 9 ülkede yaklaşık 140 milyon Euro’luk konsolide ciro elde ediyor ve ekibe +130 çalışan ekliyor. Bu 9altitudes ile PTC işini Avrupa dışına genişletirken Avrupa’nın önde gelen Dijital Dönüşüm ortağı olma hedefini bir kez daha teyit ediyor. Grup, önümüzdeki yıllarda hem organik büyüme hem de daha fazla satın alma yoluyla önemli ölçüde büyümeyi hedefliyor.

Microsoft ve PTC yazılımları aracılığıyla, sektöre ve sürece özel kendi fikri mülkiyet haklarıyla birlikte uçtan uca dijital dönüşüm projelerini desteklemektedir. 9altitudesand Integral Group, müşterilerine yazılım ve iş geliştirme süreçlerinde (üretim, toptan satış ve dağıtım, hizmetler) hizmet sunmaktadır.

9altitudes hakkında daha fazla bilgi>>

Read More
Integral Group kimdir?

Integral Innovation Experts, ” uçtan uca” endüstriyel süreç otomasyonu, optimizasyonu ve sürekli iyileştirilmesini sağlayan dijital iş ortağıdır .

Integral, Endüstri 4.0 alanında geniş deneyime sahip, hedefleri, giderek daha akıllı ve bağlantılı hale gelen bir dünyada şirketlerin ürün ve hizmetlerinde rekabet avantajı elde etmelerine, PTC , HP , Oracle , Ansys, KeyShot, Esprit gibi piyasadaki en iyi teknolojiye sahip şirketlerin yetkili partnerliğini yapmaktadır.

Integral Group hakkında daha fazla bilgi>>

Read More

İnformatik Innovation Bilişim A.Ş.

Biz Kimiz ?

1988 yılında kurulan ve müşterilerimizin dijital dönüşüm altyapısını oluşturmalarına yardımcı olan bir firmayız. Sahip olduğumuz yazılımlar ve uluslararası projelerde yer almış uzman ekibimiz ile müşterilerimizin verimlilik artışı elde ederek maliyetleri düşürme ve karlılığı artırmalarına yardımcı oluyoruz. Sunmuş olduğumuz teknolojiler arasında yer alan CAD/PLM/IoT/AR konularına yönelik yazılım çözümleri üreten PTC, Luxion (Keyshot), GPSL (S1000D) ve ANSYS firmalarının Türkiye partneri olarak, global yazılım liderlerinin sunduğu en son teknolojileri müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Sürekli gelişen ve sürdürülebilir bir büyümeyi hedefleyen şirket olarak 2016 yılında ispanyol Integral Group ile birleşerek global gücümüzü ve iş birliklerimizi genişlettik. 2023 yılında ise 9altitudes bünyesine katılarak, sektördeki liderliğimizi daha da pekiştirdik.

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onları en iyi şekilde karşılamak için çaba sarf ederiz.

Kalite: Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde yüksek kaliteyi sağlamak için sürekli çaba gösteririz.

İş Ahlakı: Etik değerlere ve yasalara bağlı kalarak iş yaparız.

İnovasyon: Yenilikçi çözümler geliştirerek sürekli olarak kendimizi ve işimizi geliştiririz.

Takım Çalışması: Birlikte çalışarak ortak hedeflere ulaşmayı sağlarız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak işlerini kolaylaştırmak ve başarılarına katkıda bulunmak için çalışırız. Kalite, yenilikçilik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde öncü olmayı hedefleriz. Her adımda, müşterilerimize değer katacak çözümler üretmek ve güvenilir bir iş ortağı olarak öne çıkmak için çaba sarf ederiz.

Vizyonumuz

Geleceğin teknolojilerini bugünden şekillendirerek, endüstriyel dönüşümün öncüsü olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Geleceğin teknolojilerini bugünden şekillendirerek, endüstriyel dönüşümün öncüsü olmayı hedefliyoruz.

 

Çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için ürünlerimiz ve çözümler sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Çözüm ve Hizmetlerimiz Hakkında Tüm Soru ve Talepleriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz