Egitim Hizmetleri


Projelerinizi kısa zamanda, az maliyet ve sıfır hatayla yapabilmenin en doğru yolu, alanında uzman mühendislerle çalışmaktır.

İNFORMATİK INNOVATION Bilişim A.Ş.olarak, 30 yılı aşan tecrübe ve uzmanlığımızla odak noktamız, gittikçe daha akıllı bir hale gelen ve duvarların kalktığı günümüz dünyasında şirketlerin ürün ve hizmetleri için rekabet avantajı elde etmelerine ve bunu sürdürmelerine yardımcı olan kurumsal çözümler sunmaktır.

PTC®’nin eğitim, destek ve uygulama ortağı olarak, son derece deneyimli ve kalifiye PLM / CAD / CAM / CAE ve Kalite çözüm mühendislerinden oluşan profesyonel ekibimiz ile tüm ihtiyaçlarınıza uçtan uca çözümlerimizle cevap verebiliriz.

Etkili iş sürekliliği yönetim programı sürdürdüğümüzü ve uzaktan çalıştığımız bu dönemde hem müşterilerimize hem de ortaklarımıza bu sürede de yeteneklerini geliştirmek ve ileri düzeyde yetkinlik kazanmak için eğitim programlarımıza online olarak devam ettiğimizi duyurmak isteriz.

  • Aktif olarak devam eden eğitim sınıflarımıza katılmak için Eğitim&Webinar sayfamızdan kayıt oluşturabilirsiniz.
  • Planlama ve takvim programlarımız dışında, faklı talep veya kurumsal eğitim programı oluşturmak için İletişim sayfamızdan uzman desteği alabilirsiniz.

Egitim Programı


Introduction to Creo Parametric

Advanced Assembly Design using Creo Parametric

Advanced Modeling using Creo Parametric

Cabling using Creo Parametric

Creo Parametric for SolidWorks Users

Detailing Using Creo Parametric

Introduction to Creo Simulate

Introduction to Model Based Definition with Creo Parametric

Introduction to Schematics

Mechanism Design using Creo Parametric

Milling using Creo Parametric

Sheetmetal using Creo Parametric

Surfacing Using Creo Parametric

Update to Creo Parametric