Biz Kimiz ?

1988 yılında kurulan ve müşterilerimizin dijital dönüşüm altyapısını oluşturmalarına yardımcı olan bir firmayız. Sahip olduğumuz yazılımlar ve uluslararası projelerde yer almış uzman ekibimiz ile müşterilerimizin verimlilik artışı elde ederek maliyetleri düşürme ve karlılığı artırmalarına yardımcı oluyoruz. Sunmuş olduğumuz teknolojiler arasında yer alan CAD/PLM/IoT/AR konularına yönelik yazılım çözümleri üreten PTC, Luxion (Keyshot), GPSL (S1000D) ve ANSYS firmalarının Türkiye partneri olarak, global yazılım liderlerinin sunduğu en son teknolojileri müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Sürekli gelişen ve sürdürülebilir bir büyümeyi hedefleyen şirket olarak 2016 yılında ispanyol Integral Group ile birleşerek global gücümüzü ve iş birliklerimizi genişlettik. 2023 yılında ise 9Altitudes bünyesine katılarak, sektördeki liderliğimizi daha da pekiştirdik.

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onları en iyi şekilde karşılamak için çaba sarf ederiz.

Kalite: Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde yüksek kaliteyi sağlamak için sürekli çaba gösteririz.

İş Ahlakı: Etik değerlere ve yasalara bağlı kalarak iş yaparız.

İnovasyon: Yenilikçi çözümler geliştirerek sürekli olarak kendimizi ve işimizi geliştiririz.

Takım Çalışması: Birlikte çalışarak ortak hedeflere ulaşmayı sağlarız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak işlerini kolaylaştırmak ve başarılarına katkıda bulunmak için çalışırız. Kalite, yenilikçilik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde öncü olmayı hedefleriz. Her adımda, müşterilerimize değer katacak çözümler üretmek ve güvenilir bir iş ortağı olarak öne çıkmak için çaba sarf ederiz.

Vizyonumuz

Geleceğin teknolojilerini bugünden şekillendirerek, endüstriyel dönüşümün öncüsü olmayı hedefliyoruz.

FATURA BİLGİLERİ :

Ticari Ünvan                      : İnformatik Inovation Bilişim A.Ş

Adres                                       : Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cd. Halit Ziya Türkkan Sk. Famas Plaza A Blok No:17/46 Kat: 13 34384 Şişli/İstanbul

Vergi No                                : 4780555690

Vergi Dairesi                     : Şişli

Ticaret Sicil No                 : 20259-5

Mersis No                              : 047805556900010