ELEKTRİK ELEKTRONİK ENDÜSTRİSİ

Ürün tasarımı ve geliştirme çözümleri

Ürün tasarımı ve geliştirme çözümleri

Elektrik elektronik endüstrisi ve yüksek teknoloji gerektiren tüm diğer sektörlere yönelik çözümlerimiz hem ürün yaşam döngüsünün gerekliliklerini, hem de elektronik üreticilerin uygulama ve servislerini efektif bir biçimde karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Ürün geliştirme ve yönetim süreçlerini içeren bu teknoloji sayesinde, yeri, elektronik doğrulama ve işbirliği ile Dünya çevre koruma düzenlenmesi standardı (RoHS, WEEE, vb.) ve 3D tasarımdan yenilik çözümlerine kadar tüm süreçleri kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.

Yazılımlarımızla elektronik ve ileri teknoloji sektöründeki sunduğumuz en temel avantajları aşağıdaki gibi özetleyebiliriz:

 1. Küresel pazarların geniş potansiyelini ele almak için iş uyumu.
 2. Giderek daha karmaşık hale gelen piyasa şartlarında hayatta kalmak için yenilikçilik ihtiyacı.
 3. Dijital yakınsama zorlukları.
 4. Gereksinimler ve tüketici talebi. Müşterilere, Güncellenmiş ve tamamen özelleştirilmiş ürünler sunma imkanı.

Çözümlerimiz, aşağıdakileri yapmanıza izin verecek gereksinimlerin yönetimi için bir platform  sunar:

 • Gereksinim değişikliklerini yönetimi.
 • Gereksinim ayarlarını yönetimi.
 • Gereksinimlerin izlenebilirliği.
 • Gereksinimlerin oluşturulması.
 • Görünürlük ve gereksinimler ile ilgili metrikleri sağlanması.
 • Tedarik zincirinde işbirliği.
 • Mimarlık ve yönetim

Bu eğilimlere yanıt olarak, Yüksek Teknoloji şirketleri bazu hususları daima göz önünde bulundurur.
Kaynakların optimizasyonu: yüksek teknoloji içeren ürünler üreten işletmeler, küresel pazarları ve küresel operasyonları etkin bir şekilde ele almak için çeşitli ülkelerin ekipleri ve disiplinleri arasındaki küresel ürün geliştirme kaynaklarını optimize etmelidir.
Global bağlamda gereksinim yönetimi: çok çeşitli düzenlemelere ve mevzuata sahip dinamik bir dünyada, tüm ekip üyeleri müşteri gereksinimlerindeki sürekli değişimlere ayak uydurmalıdır.
Yenilik zorunluluğu: daha yüksek ürün performansı ve daha akıllı ürünlerle yenilik üretme stratejileri, ürünlerde daha fazla yazılım kullanılması anlamına gelir, ancak birçok şirket ürün geliştirme açısından kalite sorunları ve gecikmelerle karşı karşıya kalır.
Maliyet Tahmini: ürün geliştirme ile tedarik zincirindeki stratejik kararlar erken dönem kararları kadar etkilidir, bu kararların paralel olması ürünün maliyetinin% 80 azaltır.
Müşteriye odaklanma: müşteri sadakatini artırmak için servis çözümleriyle müşteri memnuniyetini arttırmak ve maliyet artışını engellemek, hem tedarikçi hem de müşteri için hayati önem arz eder. Sunduğumuz çözümlerle, tüm iş akış süreçlerinizde enerji, zaman ve maliyetten tasarruf etmenin yanı sıra müşteri talebini anlamak ve tedarik etme aşamalarında da verimli sonuçlar almış olursunuz.

Sektörel çözümler sayfasına geri dönerek diğer sektörlere nasıl değer kattığımızı inceleyebilirsiniz.