SAĞLIK SEKTÖRÜNE YÖNELİK OPTİMUM ÇÖZÜMLER

Tıbbi cihazların tasarım ve geliştirilmesinde uyum için çözümler

Kullanıcı dostu arayüzlerde çalışmanız hızlı bir adaptasyon süreci geçirmenize yardımcı olacak, kapsamlı fonksiyonları ile farklı ve karmaşık sorunlara dahi çözümler üretebilen bir altyapıyla çalışmanız da kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

Tarihsel bir tasarım dosyası oluşturma, gereksinimler ve ürün tasarımları arasında bağlantılar oluşturma, CAPA kayıtlarını yönetme, uyumsuzluk ve şikayetler gibi görevlerin tümünü doğrudan kapsamlı bir ürün geliştirme sisteminde takip edilebilir.

SAĞLIK SEKTÖRÜNE YÖNELİK OPTİMUM ÇÖZÜMLER

Medikal sektörün mühendislik ve geliştirme ekipleri, yasal gereklilikler, kalite yönetimi gibi kritik süreçlerdeki zaman kaybettirecek karmaşıklığı anlaşılabilir ve kolay hale getirerek bu süreçlerdeki zaman kaybı riskini ortadan kaldırır.

PTC ve Ansys çözümleri sunduğu etkili yazılım çözümleri, tasarımda giderek daha fazla önem kazanmakta ve ürünleri farklılaştırmaya yardımcı olmaktadır;  farklı pazarlar ve fırsatlar için birden fazla ürün çeşidi verildiğinde karmaşıklığın yönetimi zordur.

Bu sektör için sunduğumuz tüm çözümlerin amacı uygunluğu sağlamak ve basitleştirmek, üretkenliği ve kaliteyi arttırmak ve  ardından ürünün tam görünürlüğünü sağlamaktır.

Çözümlerimizin benimsenmesine olanak sağlayacak rekabet avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Otomatik rapor oluşturma ile dakikalar içinde uyumluluğu gösterin.
  • Değişikliklerin etkisinin basit bir tıklama ile analizini mümkün kılan, risk yönetimi, ihtiyaç yönetimi, tasarım ve doğrulama ve onaylama işlemlerini zorluk çekmeden entegre etmek
  • Değişimlerin hacmini ve hızını yönetmek için uyarlanmış uyarlanabilir ve esnek bir çözüm sunar.
  • İşbirlikçi geliştirme ortamınızda ürün kalitesini artırırken geliştirme süresini ve maliyetlerini azaltın.

Sektörel çözümler sayfasına geri dönerek diğer sektörlere nasıl değer kattığımızı inceleyebilirsiniz.