Tasarımlar, modeller, yönergeler, kılavuzlar, talimatlar, prosedürler, görseller, kitaplar…Tüm bu dokümanları bir arada ilişkili şekilde tutmak, güvenlikli bir şekilde yönetmek, gerekli olduğunda uygun formatta doğru bilgiye anında erişmek ve tüm departmanların katılımıyla iş birliğini sürdürmek çaba sarf edilmesi gereken öncelikli konular arasında yerini alıyor.

Aslında ekipler çabalarını şirket karlılığını olumlu etkileyecek olan işlere odaklamak isterler. Çalışma düzenini Windchill üzerinde kurgulayan ekipler işlerine daha kolay odaklanır ve değerli olan kısıtlı zamanını üretkenliği artırmak için kullanır.

Windchill PDMLink (Ürün Yaşam Döngüsü – Ürün Veri Yönetimi) tüm mühendislik verilerini yönetebilmekle beraber ( MCAD&ECAD ) ve aynı zamanda ofis uyguları ile entegre olabilen fonksiyonları ile benzersiz bir doküman yönetimi özelliğine sahiptir. Windchill, Doküman Yönetimi için kuruluşunuzun ihtiyacı olan ortamı sağlar, böylece değerli olan vaktinizi ve dikkatinizi işinize odaklamanıza yardımcı olur.

Arbortext (Özelleştirilmiş Text Editör) ile DITA (XML) ve S1000D standartlarında dokümanlar oluşturabilir, bu dokümanlar içerisinde tabloları, görselleri ve diğer dokümanlarda tekrar eden kısımları Windchill ile yönetebilirsiniz. İş akışı ve yaşam döngüleriyle, dokümanlar için değişiklik ve konfigürasyon yönetimini sağlayabilirsiniz. Tasarıma dair güncel dokümantasyona, doküman ile ilişkili CAD datasına hızla erişebilirsiniz.

Doküman Yönetimi Çözümlerimiz İle Size Nasıl Fayda Sağlarız?

  • Teknik bilgilerin kullanıma sunulma zamanının azaltır,
  • Teknik yazarlarının verimliliğini artırır,
  • Bilginin doğruluğunu, tutarlılığını ve ilgilerini geliştirir,
  • Yayın kalitesini geliştirir.
  • Merkezi bir kaynakta Kurumsal Doküman formatı standardını oluşturmayı ve bu formatı ilgili tüm dokümanlara uygulamayı sağlar. Web tabanlı yapısı sayesinde Windchill, coğrafi olarak dağınık ekiplerinin iş birliğini destekler ve değişiklik yönetimine katkıda bulunmalarını sağlar.

Ürün Yaşam Döngüsü (PLM) sayfasına geri dönebilir, İş Akışı ve Ürün Faz Yönetimi Çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.