Proje Yönetimi ve Raporlama

Web Tabanlı Proje İş birliği

Günümüzün rekabetçi küresel ortamı ekipleri etkili iş birliğine zorluyor. PTC Windchill ProjectLink proje yönetimi yazılımımız, tüm ekibinizin yetenek ve enerjisini bir araya getirerek proje takımınızı ve kaynaklarınızı işinize odaklamanıza yardımcı olur. PTC Windchill ProjectLink ile, ihtiyacınız olduğunda, proje bilgilerine ve ilgili ürüne anında erişebilirsiniz. Proje takımlarınızı dengeleyebilir, takip edebilir ve ekip olarak ilerleyebilirsiniz.

PTC Windchill ProjectLink içinde yer alan, önceden oluşturulmuş, iş akışı odaklı proje ve belge şablonları sayesinde farklı birimlerden katılımcılarla yürütülen süreçlerin tanımlı standartla uyum içinde işlemesi garanti altına alınmış olur. Proje yönetimi ve raporlama yazılımımız Aynı zamanda, Altı Sigma, gelişmiş ürün kalite planlaması (APQP) ve ISO 9000 gibi kritik kalite yönetim metodolojilerini biçimlendirir.

PTC Windchill Projectlink Proje Yönetimi Çözümümüzün Özellikleri ve Faydaları

  • Ürün bilgilerinin, dokümanlarla ve projelerle ilişkili olarak etkin yönetimini sağlar.
  • Temel iş süreçlerini otomatikleştirir. Yeni Ürün Tanımlama (NPI), Altı Sigma ve İleri Ürün Kalite Planlaması’nı (APQP) optimize eder,
  • Tamamen Entegre çalışır. Birçok mekanik ve elektronik CAD çözümü, Microsoft Office ve PTC uygulamaları (Creo, Arbortext, IsoDraw, Windchill PDMLink) ile çalışır,
  • Pazara hızlı ürün çıkarmayı destekler. Güncel dokümanlara, modellere, plan bilgilerine anında erişilebilir,
  • Geliştirilmiş yenilik sunar. Güvenlikli bir çalışma ortamı sağlar, gerçek zamanlı grup iş birliğini optimize eder.

Kaynak Verimliliğini Artırarak Tam Zamanında ve Bütçe ile Uyumlu Projelerin Gerçekleştirilmesi

PTC Proje Yönetimi Çözümü ile, şirket kaynaklarınızı programlayarak proje ilerleyişini görüntüleyebilir, performansı ölçebilirsiniz. Proje gereksinimlerinin, mutabık kalınan termin süreleri içinde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Otomatikleştirilmiş proje yönetimi sayesinde, proje planı güncellendiğinde takımlar arasındaki iletişimin veya kritik bir tarihe ulaşıldığında kaynak atamalarının anında gerçekleşmesi garanti altına alınmış olur.

PTC Proje Yönetimi Çözümü ile şirketler, standartlaştırılmış etkin süreç yönetimini yürürlüğe alarak projelerini yönetebilir ve ürün ekipleri arasındaki iletişimi güçlendirebilir.

Proje yöneticileri, önemli teslimatları (deliverables) ve kritik kilometre taşlarını (milestones) çevreleyen projeleri planlayarak aktiviteleri daha gerçekçi belirleyebilir ve kaynakları verimli kullanabilir. Sistem araçlarıyla, KPI lar, kaynak kullanım oranları, kritik görevlerin ve teslimatların tamamlanması üzerinden proje ilerleyişi ölçülebilir. Bu sayede proje yöneticileri proje planlarını ve gerçekleşmeleri, bütçeyi ve kaynak dağıtımını görüntüleyebilir, ayarlayabilir.

Proje aktivitelerini, kaynak atamalarını otomatize ve optimize edebilirsiniz. MS Project ile hazırladığınız planlarınızı ProjectLink’e aktararak veya ProjectLink içinde proje planları oluşturarak çalışmalara başlayabilirsiniz. ProjectLink’in gelişmiş, güçlü ve güven veren araçlarıyla Proje Yönetimi tecrübenizi katlayabilirsiniz. Gecikme olmadan daha fazla projeyi tamamlayabilirsiniz. Proje maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
PTC’nin hazırladığı bilgi kağıdını gözden geçirmek için lütfen tıklayın.

Ürün Yaşam Döngüsü (PLM) sayfasına geri dönebilir, CAD Data Yönetimi Çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.