CREO OPTIONS MODELER

Mühendisler için; tasarımdan siparişe göre yapılandırılabilir ürünler oluşturması için özel yetenekler.

Yapılandırılabilir bir ürünün her varyasyonu için farklı seçenekler mevcuttur ve her tasarım varyantı bir üründür.

Modüler yapıların kullanılması ve mevcut modellerin tekrar kullanımı, maliyeti düşük ve mantıklı yöntemlerdir. Mevcut tecrübeleriniz ve modellerinizle müşteri taleplerine göre kişiselleştirilmiş ürünlerle müşteri taleplerini karşılayabilirsiniz. Örneğin bir bisiklet modüler parçalar sayesinde yüzlerce farklı model haline gelebilir.

Çalışan ürün varyasyonlarınızı hızlı bir şekilde oluşturup üretebildiğiniz takdirde maliyetlerinizi düşürüp verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Elektronik tablolar ve CAD tabanlı yaklaşımlar bir süre yardımcı olur fakat varyasyonların CAD modeli ile ilişkili çalışması konusunda çok uygun olmayacaktır. Ayrıca bu süreçlerde kayıt dışı önemli zaman kayıpları yaşanacaktır.

Creo Options Modeler, değiştirilebilir modül varyantlarını kullanarak yapılandırılabilir ürünlerin oluşturulmasını ve yönetimini basitleştirir. Creo Options Modeler ile ister bir modül olarak isterseniz de ayrı bir uygulama olarak çalışabilirsiniz. Creo Options Modeler’ı Windchill ile entegre ettiğinizde ister PTC ürünlerinden isterseniz de Farklı CAD programlarından gelen modellerle karmaşık varyasyonları kolayca yönetebilirsiniz.

Creo Options Modeler neden ihtiyaç duyulur:

Creo Options Modeler, özel araçları sayesinde tüm bu zorlukların üstesinden kolayca gelmenizi sağlar.

Creo Options Modeler yetenekleri:

Creo Options Modeler faydaları: