Creo

  • 16 Haziran 2021
  • 2779 Görüntüleme

PTC Creo Eşsiz Bir 3D CAD Yazılımıdır!

Fantastik ürünler yaratmak için ürün tasarımı yapıyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey Creo!

Ürün geliştirme yazılımı paketi ile, ürününüzü konseptten dijital prototipe kadar verimli, hatasız bir biçimde götürebilirsiniz.

Yazılımımız sezgisel bir biçimde tüm süreçleri beraber yürütmenize yardımcı olur.

CAD yazılımındaki 35 yılı aşkın tecrübemizle tanışın!

PTC Creo 11.0 Creo +

PTC Creo 11 ve Creo+, versiyonları ile, elektrifikasyon ve ergonomi tasarımı, MBD, simülasyon liderliğinde tasarım ve üretim için yeni kompozit araçlar ve geliştirmelerle en iyi tasarımlarınızı daha kısa sürede geliştirmenize yardımcı olur. SaaS aracılığıyla sunulan Creo+, gerçek zamanlı işbirliği ve kolaylaştırılmış lisans yönetimi ve dağıtımı için yenilikçi bulut tabanlı araçlarla bugüne kadarki en iyi versiyonuyla üretimde maliyeti düşürecek, zamandan tasarruf edecek en iyi versiyonunu sunuyor.

PTC Creo Parametric

PTC Creo Parametric ölçeklenebilir, birlikte çalışabilir, yenilikçi özellikleri maksimize edilmiş 3D parametrik ürün tasarım çözümüdür. 3D ürün tasarım kaliteniz artarken, projeyi ortaya çıkarma süreniz kısalır. PTC Creo Parametric size, en hassas dijital modelleri en iyi kalite ile hızlı bir şekilde oluşturmanıza imkân sağlayan bir yazılımdır.

PTC Creo Simulate

Creo Simulate, analiz uzmanı olmayan tasarım mühendislerinin de rahatlıkla ürün performansını anlayabilmesini sağlamaktadır. Fiziksel ürünü oluşturmadan önce, Creo ile 3D sanal prototip oluşturarak daha tasarım sürecindeyken ürünün yapısal ve termal özelliklerini test edebilirsiniz.

PTC Creo Schematics

Creo’nun bağımsız olarak çalışabilen 2 Boyutlu kablo ve boru tasarımlarınızı yapabileceğiniz bir uygulamasıdır. Creo Schematics ile 2D tasarlamış olduğunuz tasarımı direkt olarak 3D Creo Parametrik ortamına aktarabilirsiniz.

PTC Creo Layout

Ekiplerinizin, 2D ve 3D Tasarım verileri arasında sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayan bir 2D CAD uygulamasıdır. Creo Layout, ürün tasarım ekibinizin boyutlar ve açıklamalar gibi bilgileri içeren eksiksiz 2D kavramlar oluşturmasına olanak tanır. Kullanımı oldukça kolay bir 2D CAD uygulamasıdır.

PTC Creo ile Varyant Tasarımı

PTC Creo Parametric yeteneklerinden biri olan Creo Option Modeler uygulaması ile tek bir ürün üzerinden farklı tasarım alternatiflerini hızlıca elde edebilir ve aynı ürünün farklı konfigürasyonu için yeniden modelleme ve montaj gibi zaman kaybettirici uygulamaları elimine edebilirsiniz.

PTC Creo Sketch

Bağımsız olarak çalışan 2D çizim uygulaması Creo Sketch, fikirlerinizi bir eskiz kâğıdına çizer gibi kolay bir biçimde grafik ortamına aktarmanızı sağlamaktadır. İhtiyaç duyulduğunda kullanıcılar çizimleri kolayca renklendirerek sanat eserine dönüştürebilirler.

PTC Creo View ECAD

Creo View ECAD uygulaması (Apps) hızlı ve kolay bir şekilde PCB ile ilgili tasarımları kendilerinden faydalanarak ya da genel ürün tasarımına paralel olarak görselleştirilmesine olanak sağlar.

PTC Creo View MCAD

Creo View MCAD hızlı bir şekilde ürünü görüntülemenizi ve değerli mühendislik bilgilerini almanızı sağlar. Creo View MCAD tüm önemli MCAD araçlarından 3D verileri teknik resimleri, görselleri ve çok farklı kaynaktan dokümanları orijinal uygulamalarına gerek kalmaksızın destekler.

Creo Design Essentials Paketleri

PTC’nin 3D CAD ürün tasarım çözümü olan Creo Design Essentials, size en kısa sürede en yüksek kalitedeki tasarımı elde etmeniz için en doğru aracı sağlar.

PTC Creo Illustrate

Creo Illustrate üstün 3D illüstrasyon yeteneklerini CAD verisiyle birleştirerek ürünlerin operasyon, servis ve bakım bilgilerine güncel tasarımın doğru bir şekilde yansıtıldığı duruma özel grafik bilgileri oluşturur.

Creo Parametric Full

Ücretsiz deneyin! Şimdi, Creo’nun güçlü, kullanımı kolay 3D CAD çözümleriyle daha akıllı tasarımlar yaratın!

Creo Essentials Lite

Temel Creo Essentials paketinin ölçeklendirilmiş versiyonu, en rekabetçi CAD paketi! PTC Creo 3D ürün tasarım çözümü kullanıcılarına tasarımlarını en iyi kalite ile en kısa sürede gerçekleştirmeleri için doğru araçları sunar.

Size ulaşmamızı ister misiniz?
Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.
Formu onaylayarak kişisel verilerinizin bilgilendirme metninde belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasını ayrıca Informatik PLM'in tüm kampanyalarından haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesini kabul etmiş olursunuz.
İletişim Formu
Size ulaşmamızı ister misiniz?
Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.
Sosyal Medya Adreslerimiz
Call Now Button