SANAYİ SEKTÖRÜNE YÖNELİK MAKİNA VE ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ

Büyük makineler için mükemmel tasarımlar…

Mevcut endüstriyel ürünler giderek artan talepleri yüksek performansla karşılamaktadır:

  • Elektronik ve yazılım ile daha yüksek teknoloji içeriğine sahiptirler.
  • Coğrafi olarak dağınık pazarlarda farklı çalışma koşullarının taleplerini karşılamaları gerekir.
  • Yaşam döngüsü işletme maliyetlerinin ortaya çıkan rekabetle başa çıkabilmesi için optimize edilmesi gerekir.
  • Bu pazarlardaki yerel düzenlemelere uymalı, “ekolojik” olmalı ve mümkün olan en yüksek kaliteye sahip olmalıdırlar.

Ürün Geliştirme Sisteminde (PDS) hizmet vermek için, ürün geliştirmenin tüm aşamalarında fayda sağlayacak çözümlerimiz ile aşağıdaki avantalara sahip olursunuz.

  • Yüksek kaliteli, güvenli ve güvenilir bir ürün sunmak için kapalı döngü kalite sistemi uygulayın.
  • Kıtalar, ekipler ve disiplinler arasındaki küresel ürün geliştirme kaynaklarını optimize edin.
  • Çeşitli mühendislik disiplinleri arasındaki mekatronik ve bütünleşik yazılımların çoğalmasını yönetin.
  • Organik ürünlerin geliştirilmesini uygulamak ve düzenlemelere, mevzuata ve piyasa taleplerine uymak için ürünün performansını yönetmek.
  • Çeşitli araçlar kullanarak daha fazla değişkenlik içeren karmaşık ürünler tasarlamak için, heterojen bir ortamda tasarımı etkinleştirin.
  • Satış sonrası operasyonları, gelir, fayda ve müşteri sadakati/memnuniyetini sağlamak için hizmet çözümleri ile iyileştirin.
SANAYİ SEKTÖRÜNE YÖNELİK MAKİNA VE ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ

Vaktinizi daha iyi yönetin. Üstün ürünler geliştirin!

Hazır  giyim, ayakkabı ve aksesuar endüstrisi sektörüne yönelik  çözümlerimiz , şirketlerin öncü şirketlerle geliştirilen sektördeki en iyi uygulamaları hızla uygulamalarına ve önceden yapılandırılmış ve kullanıma hazır yazılımlarla hızlı bir şekilde değer elde etmelerine olanak sağlar .

Ayrıca hız, çeviklik, verimliliği en üst seviyeye çıkarmak için mağazacılık, tasarım, ürün geliştirme ve tedarik zinciri aracılığıyla görünürlük sağlarlar.

Bu çözümlerin uygulanması ile tasarım doğruluğunda %50 artış, pazara çıkma süresinde %45 azalma, malzeme maliyetinde% 3 ile %5 arasında azalma, %20 ile %30 arasında verimlilik artışı gibi avantajlar elde edersiniz.

Akıllı ve bağlı ürünlerin Nesnelerin İnterneti’ndeki yükselişi (IoT)

Ürünlerin, mamül, hammadde işleme-dağıtma gibi birbirinden farlı süreçlerden geçerken değişen bağlantı kanalları ile kontrolün ve uyumun sağlanması için mekanik ve elektrikli bileşenlerden İnternet ve birbirlerine giderek daha fazla bağlı olan karmaşık sistemlere doğru gelişmiştir. Bu akıllı ve bağlı ürünlerin Nesnelerin İnterneti bağlamındaki yükselişinin yanı sıra, makineler arasındaki otomatik etkileşimden (M2M) elde edilen yetenekler dünyasının hızla genişlemesi, üreticiler ve müşterileri için yeni değer biçimlerini IOT ile akıllı sensör ve otomasyon gücü ile tüm süreçteki risk ve maliyeti düşürmeyi sağlar

Analistler ve dış Pazar IoT’nin potansiyel ekonomik etkisini ve üreticileri endüstriyel Internet’e katılımlarını en üst düzeye çıkarmak için iş modellerini adapte etmeye teşvik ediyorlar.

Endüstri 4.0, otomotiv, deniz, maden gibi dünyada büyük Pazara sahip bir çok sanayi sektörü artık Endüstri 4.0’ın yeni kazanımı IOT ile uzun vadeli yatırımlar yaparak maliyet riskini ortadan kaldırmaktadır.

İş fırsatlarından ve bu akıllı ve bağlantılı ürünler tarafından sunulan Nesnelerin İnterneti’nin ekonomik etkisinden yararlanmak için, üreticilerin ürünlerini geliştirme, tamir etme ve hatta satma yöntemlerini yeniden şekillenmiş daha kısa sürece yüksek karlılıkla sonuçlanmıştır.

Sektörel çözümler sayfasına geri dönerek diğer sektörlere nasıl değer kattığımızı inceleyebilirsiniz.