ESB sistemi nedir?

  • 28 Haziran 2021
  • 1917 Görüntüleme
ConnectWorx ESB sistemi nedir?

ESB sistemi nedir?

Enterprise Service Bus (ESB), bir şirketin farklı bilgi sistemleri arasında iletişime izin veren bir sistemdir. Bu tür çözümler, farklı sistemlerin geleneksel sistemden farklı bir şekilde entegrasyonunu kolaylaştıran bir yazılım mimarisine dayanmaktadır.

ESB sistemi şirkete ne kazandırır?

Şimdi kavramı geniş bir şekilde tanımladığımıza göre, ilk soruya dönüyoruz: Bir ESB sistemi bir şirkete ne getirir?

Doğru veri akışı, bir kuruluşun en değerli varlıklarından biridir ve şirketin hedeflerine ulaşmayı amaçlayan bilinçli kararlar almanıza olanak tanır. Doğru veri akışı sağlayan bir sistemin olması, farklı bilgi sistemleri arasındaki koordinasyonu kolaylaştırır. Gerçek ve güncel görünümünü kontrol panelleri oluşturmasına izin verilerin şirket için en kullanışlı şekilde görüntüler. Bu sayede, bilgiye erişimi yalnızca daha hızlı hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda daha kolay anlaşılır ve yararlı verileri çıkarır. Projelerin geliştirme süreçlerindeki durumunu görmenizi ve doğru kararlar verilmesini sağlar.

Verilerin kullanılabilirliği, hız, daha fazla verimlilik, zaman ve maliyet tasarrufu anlamına gelir. Projeleri daha hızlı sonuçlandırmayı, gecikmelere veya ekstra maliyetlere neden olabilecek durumlar öngörülebilir. Farklı departmanlardaki çalışanlar arasındaki iş süreçlerini kolaylaştırarak firma verimliliğine önemli ölçüde değer kazandırır.

Integral Innovation Experts tarafından geliştirilen ESB çözümümüz olan Connect,

Uzmanlık gerektirmeyen kolay ve anlaşılır bir uygulamadır.

ERP, MES, CPQ ve CRM gibi mevcut sistemler için çeşitli entegrasyon alternatiflerine izin verir.

Connect hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, web sitesini ziyaret edebilir, sayfamızdan soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz

Size ulaşmamızı ister misiniz?
Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.
Formu onaylayarak kişisel verilerinizin bilgilendirme metninde belirtilen amaçlarla işlenmesine ve aktarılmasını ayrıca Informatik PLM'in tüm kampanyalarından haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesini kabul etmiş olursunuz.
İletişim Formu
Size ulaşmamızı ister misiniz?
Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.
Sosyal Medya Adreslerimiz
Call Now Button